سه شنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٨
رياست|فرم نظر سنجی|دانشکده ها|معاونت ها|تماس با دانشگاه|روابط عمومي|دفتر نهاد رهبری|English 18 اردیبهشت روز جهانی تالاسمی گرامی باد. با انجام آزمایش ساده خون قبل از تدارک مراسم ازدواج در پیشگیری از به دنیا آمدن کودک مبتلا به تالاسمی سهیم شوید.
منو اصلی
لینک های مفید
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 939
 بازدید امروز : 1060
 کل بازدید : 6764550
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/3594
درباره ما

 

امروزه آموزش مداوم در علوم پزشکی  در همه کشور های جهان به سرعت رو به گسترش است و هر روز به تعداد کشورهائی که این برنامه ها را به صورت اجباری یا اختیاری ارائه می دهند اقزوده می شود. همه این تغییرات تحت تاثیر شواهد و مدارک علمی فراوانی است که بر اثر تاثیر مستقیم این برنامه ها بر کیفیت ارائه خدمات بالینی و بهبود پیش آگهی بیماران دلالت دارد.


تلاش برای ارتقای بیش از پیش برنامه های آموزش مداوم و به کار گیری شیوه ای نوین آموزشی با سرعتی قابل توجه در سطح جهان ادامه دارد.


رقابت کشور ها بر اساس سطح مهارت و دانش نیروی کار، روند سریع جهانی شدن ، عدم پاسخگویی تحصیلات اجباری به تغییرات، لزوم مسئولیت پذیر بودن افراد برای افزایش مهارت های خود، سرعت و مداومت تغییر در زمینه های مختلف علمی و حرفه ای، بیشتر بودن سرعت پیشرفت علمی و فناورانه نسبت به سرعت یادگیری افراد و برخی موارد دیگر همگی از دلایل عمده توسعه روز افزون این برنامه ها در جهان هستند.

دفتر آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی بم رسما  از تاریخ    1/10/ 91شروع بکار نموده است.

آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی بم با تحت پوشش داشتن گروه های مختلف پزشکی، پرستاری، مامایی و پیراپزشکی با هدف ارتقاء و حفظ اطلاعات و بروز نمودن دانش آنها تلاش می کند ارائه خدمات بیشتر به جامعه را ممکن سازد. حیطه موضوعات آموزش مداوم بر مبنای دستورالعمل ها و مجوز های کشوری و همچنین نیاز های دانش آموختگان به تفکیک رشته تحصیلی آنها است.

 

 

 تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهرستان بم می باشد