چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
رياست|فرم نظر سنجی|دانشکده ها|معاونت ها|تماس با دانشگاه|روابط عمومي|دفتر نهاد رهبری|English
منو اصلی
منو اصلی مراکز
اخبار > تشکیل کمیته ویژه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بم


 

  تشکیل کمیته ویژه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بم

 

 

تشکیل کمیته ویژه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بم

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی: صبح امروز بیست و یکم تیرماه 96 جلسه ای با حضور معاونت آموزشی، معاونت دانشجویی، مدیریت پردیس، روسای دانشکده های علوم پزشکی بم و جمعی از کارشناسان EDC با هدف تشکیل کمیته ویژه حمایت از استعدادهای درخشان در دفتر معاونت آموزشی برگزار شد.

در آغاز جلسه، دکتر معصومه قاسمی ضمن بیان اهداف تشکیل این کمیته اظهار داشتند: تحقق اهداف آموزشی و پژوهشی وزارت متبوع و لزوم حمایت از استعدادهای درخشان و همچنین برنامه ریزی مناسب و فراهم نمودن زمینه ی جذب سرمایه های نظام سلامت، از اولویت های این معاونت می باشد.

معاون آموزشی دانشگاه افزود: ضرورت دارد، مسئولین دانشگاه با هم افزایی  و با هدف جذب سرمایه های نخبه، نگاه ویژه ای نسبت به دانشحویان استعداد های درخشان داشته باشند.

در ادامه آقای جعفری، خاطر نشان کرد: دستور العمل تشکیل کمیته استعدادهای درخشان تیرماه سال جاری توسط وزارت بهداشت به دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ شده است.

مدیر مرکز مطالعات و آموزش پزشکی دانشگاه افزود: سعی داریم با تعامل و همکاری اعضای کمیته نسبت به مرتفع نمودن بخشی از دغدغه های رفاهی و معیشتی این دانشجویان اقدامات شایان توجه ای صورت دهیم.

همچنین دکتر عبدالهی معاونت دانشجویی ضمن تأکید بر حمایت امور دانشجویی از دانشجویان نخبه، اظهار امیدواری کرد: تشکیل کمیته حمایت از استعدادهای درخشان علاوه بر ایجاد انگیزه جهت رقابت سالم بین دانشجویان نخبه در عرصه های علمی و پژوهشی زمینه رفع مشکلات رفاهی و معیشتی آنها را نیز فراهم می نماید. 

در پایان اعضا ضمن تبادل نظر و ارائه دیدگاهها و پیشنهادات خود، مسائل رفاهی و معیشتی دانشجویان استعدادهای درخشان را مورد بحث  و بررسی قرار دادند.

 

 

 

 

300 بار این خبر مشاهده شده است  / درج شده در جمعه ٢٣ تير ١٣٩٦ ساعت ١٧:٤٥

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج