با حضور نماینده شرق استان کرمان در مجلس و مسئولین محلی؛

کلینیک ویژه فوق تخصصی و تخصصی الزهرا(س) بم در هفته سلامت افتتاح شد 

 

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه علوم پزشکی بم یکی از افتخارات شرق استان کرمان است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی بم؛ صبح روز 18 اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر غضنفرآبادی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، دکتر اویسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مهندس شهسوارپور فرماندار، غضنفرآبادی رئیس شورای اسلامی شهر، حجت الاسلام علی آبادی امام جمعه موقت شهر بم،  معاونین، مدیران و هیئت رئیسه دانشگاه کلینیک تخصصص و فوق تخصصی الزهرا(س) بم با زیر بنای 3131 متربع و با اعتباری بالغ بر 22میلیارد تومان در هفته سلامت افتتاح و به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاح این پروژه حجت الاسلام دکتر غضنفرآبادی نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در سالن سلامت ستاد مرکزی دانشگاه گفت: ساخت و راه اندازی این کلینیک خدمتی بزرگ به شهرستان های شرق استان کرمان است که با افتتاح آن مردم شهرستان های شرقی از پزشکان فوق تخصص و متخصص بهره مند خواهند شد.

دکتر غضنفرآبادی افزود: دانشگاه علوم پزشکی به عنوان یک برند و از افتخارات شرق استان کرمان است که با تلاش شبانه روزی و مدیریت جهادی رئیس دانشگاه، معاونین و پرسنل این مجموعه تحولی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش رقم خورده است.

وی افتتاح خوابگاه پسرانه تلاش را یکی دیگر از کارهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد و از تلاش های رئیس دانشگاه و پرسنل مجموعه تشکر کرد.

نماینده مردم شرق استان کرمان گفت: اهمیت و جایگاه دانشگاه علوم پزشکی بر کسی پوشیده نیست و از زحمات پزشکان، پرستاران و مجموعه کادر بهداشت و درمان از زمان شیوع کرونا تاکنون که زحمات زیادی و سختی های زیادی را متحمل شدند تقدیر کرد.

دکتر غضنفرآبادی ساخت بیمارستان 202 تختخوابی بم را یکی دیگر از اولویت های منطقه برشمرد و افزود : پیگیر ساخت و اعتبار مورد نیاز این پروژه هستیم تا عملیات عمرانی آن مجدد از سر گرفته شود.

 دکتر اویسی رئیس دانشگاه ضمن قدردانی از حمایت های نماینده مردم در شرق استان و گرامیداشت هفته سلامت گزارشی از عملکرد دانشگاه در حوزه های مختلف دانشگاه ارائه کرد.

 

 

٠٦:١٧-يکشنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠١ / شماره خبر: ١٠٢٤ / تعداد نمایش: 348

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج