فراخوان یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ (با شعار هرخانه یک پایگاه سلامت)

فراخوان یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ (با شعار هرخانه یک پایگاه سلامت)

دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» با قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر جامعه علوم پزشکی در مبارزه با ویروس کرونا، با اعلام فراخوان، تمامی دانشجویان سراسر کشور، جامعه پزشکی و عموم مردم را به شرکت در این جشنواره دعوت کرد.


به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی ، به نقل از روابط عمومی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، علاقه مندان می‌توانند در 5 بخش تئاتر، فیلم، موسیقی، ادبی و هنرهای تجسمی جشنواره سیمرغ شرکت کنند؛ محدودیتی برای شرکت متقاضیان در رشته‌های مختلف وجود ندارد.

علاقه مندان در بخش ملی دررشته  تئاتر صحنه ای ، تئاترخیابانی ، نمایشنامه نویسی با موضوع های سلامت ، همچنین رشته تحقیق و پژوهش با محوریت  رابطه فرهنگ و هنر با سلامت می توانند آثارخود را تا تاریخ یکم دی ماه ۱۳۹۹ به این جشنواره ارسال نمایند.

این جشنواره در چهار بخش به شرح ذیل برگزار خواهد شد.

1- «بخش آزاد» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت،

2- «بخش ملی با موضوع فرهنگ سلامت» ویژه عموم مردم،

3- «بخش بین‌الملل با موضوع فرهنگ سلامت» ویژه شرکت‌کنندگان سراسر جهان برگزار می‌شود.

4- «جایزه ویژه حمایت از مدافعان سلامت» برای عموم مردم.

همچنین  در راستای قدردانی از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان کشور که سلامتی خود را وقف مبارزه با ویروس کرونا کرده‌اند با نظر هیئت داوران، به بهترین اثر در چهار رشته فیلم کوتاه، مستند، پوستر و عکس که تصویرگر این روایت هستند، تندیس و جایزه ویژه جشنواره با عنوان «مدافعان سلامت» اهدا می‌گردد.

جشنواره یازدهم با شعار "هر خانه، یک پایگاه سلامت" تلاش دارد سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیاء و اولیا الهی است در جامعه ترویج کند. لازم به ذکر است، زمانبندی جشنواره با توجه به شیوع ویروس کرونا و قابل تغییر می‌باشد.

فراخوان یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

لینک ثبت نام : www.festivalf.ir

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03444219030 تماس حاصل نمایند.


1399/09/12
245