رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم خبر داد : انجام همزمان تکمیل فاز اول و دوم بیمارستان 202 تختخوابی بم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم خبر داد : انجام همزمان تکمیل فاز اول و دوم بیمارستان 202 تختخوابی بم

با پیگیری های مجدانه دکتر اویسی رئیس دانشگاه بزودی مناقصه عمومی دو مرحله ایی جهت تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی بیمارستان 202 تختخوابی بم برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی بم؛ بیمارستان آموزشی و درمانی 202 تختخوابی بم با مشارکت بانک رفاه و وزارت بهداشت در فاز نخست 47 درصد پیشرفت داشته و در یکسال گذشته عملیات عمرانی آن نیر تعطیل شده بود که با پیگیری های دکتر اویسی رئیس دانشگاه و دستور دکتر نمکی وزیر بهداشت بزودی مناقصه عمومی دو مرحله ایی جهت تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی این بیمارستان برگزار و پیمانکار آن مشخص و تکمیل فاز اول و دوم به صورت همزمان انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم تصریح کرد: تامین اعتبار پروژه بیمارستان بم با استفاده از تسهیلات بانکی، اعتبارات استانی و اعتبارات ملی صورت میگیرد و پیمانکاران، شرکت ها و افراد واجد شرایط جهت شرکت در مناقصه دو مرحله ایی می توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) از تاریخ 8 فروردین  سال1400 نسبت به دریافت اسناد مناقصه از سایت اقدام و تا تاریخ 23 فروردین ماه 1400 مدارک و مستندات خورد را ارائه دهند.

دکتر اویسی همچنین از شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی و تجهیزات پزشکی کشور در خصوص درج آگهی در روزنامه های سراسری و تسریع در برگزاری مناقصه این پروژه تقدیر کرد.

گفتنی است؛ با ساخت این بیمارستان فوق تخصصی و قرار گرفتن در مدار سلامت، اعزام بیماران چهار شهرستان شرق استان کرمان(بم، ریگان، فهرج و نرماشیر) به مرکز استان به طور چشمگیری کاهش می یابد. 


1400/01/15
147