دانشگاه علوم پزشکی بم؛

بازدید نماینده مردم شرق استان در مجلس از دانشکده پزشکی و بیمارستان پاستور 

 

نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی از دانشکده پزشکی و بیمارستان پاستور بازدید کردند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی بم؛ صبح امروز 29 شهریور ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر غضنفرآبادی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، دکتر اویسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، غضنفرآبادی رئیس شورای اسلامی شهر بم، معاونین، مدیران و هیئت رئیسه دانشگاه از واحدهای دانشکده پزشکی در ارگ جدید و بخش های مختلف بیمارستان پاستور بازدید کردند.

در نشست صبح امروز که در سالن اجتماعات دانشکده پزشکی برگزار شد دکتر اویسی رئیس دانشگاه ضمن قدر دانی از حمایت های نماینده مردم در شرق استان گزارشی از عملکرد دانشگاه در حوزه های عمرانی، بهداشت، درمان، فرهنگی و آموزشی ارائه کرد.

حجت الاسلام غضنفرآبادی نماینده مردم شرق استان در مجلس از فعالیت های جهادی و ایثارگرانه و پیگیری های دکتر اویسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و پرسنل دانشگاه تقدیر کرد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی بم یکی از افتخارات شرق استان کرمان است و از زمان راه اندازی تا کنون تحول بزرگی در حوزه های بهداشت، درمان و آموزش صورت گرفته است.

دکتر غضنفرآبادی گفت: اهمیت و جایگاه دانشگاه علوم پزشکی بر کسی پوشیده نیست و از زحمات پزشکان، پرستاران و مجموعه کادر بهداشت و درمان از زمان شیوع کرونا تاکنون که زحمات زیادی و سختی های زیادی را متحمل شدند تقدیر کرد.

پس از این نشست مسئولین از بیمارستان پاستور و بخش های مختلف آن بازدید کردند و دکتر آقا عسکری رئیس بیمارستان پاستور گزارشی از عملکرد بیمارستان پاستور در سالن اجتماعات بیمارستان ارائه کرد.

 

 

 

 

 

١٢:٥٢-دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠ / شماره خبر: ٢٥١ / تعداد نمایش: 336

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج